Bestuur

Dit zijn de bestuursleden van LVSV Leuven voor het academiejaar 2022-2023 (50ste werkingsjaar):

Xander Mihailidis

Voorzitter

voorzitter@lvsvleuven.be

Amadeo Vanhaverbeke

Vicevoorzitter & Verantwoordelijke LVSV Nationaal

ondervoorzitter@lvsvleuven.be / amadeo.vanhaverbeke@lvsvleuven.be

Robin Rosmeulen

Penningmeester & Politiek Secretaris

penningsmeester@lvsvleuven.be

Gilles Vandyck

Sponsoring & Lustrum

sponsoring@lvsvleuven.be

Olivier Vandenryt

Promo & Digital Design

olivier@lvsvleuven.be

Mathieu Geukens

IT-verantwoordelijke & Politiek secretaris

mathieu@lvsvleuven.be

Sercan Gök

Politiek secretaris & Hoofdredacteur Blauwdruk

politieksecretaris@lvsvleuven.be / blauwdruk@lvsvleuven.be

Dante Nachtegaele

Bestuurslid

Robbe Vos

Bestuurslid


Aspirant-Bestuursleden

Laurens Verspeet

Sponsoring

Olivier Van Poppel

Secretaris

Pauline Gils

Aspirant-Bestuurslid

Casper Floru

Aspirant- Bestuurslid

Salim Samrani

Aspirant- Bestuurslid